celkem inzerátů: 45 324  |  inzerce za 24 hodin: 822

Vyhledávání:AKompas Brno pobočka Western Union nebankovní převody peněz

číslo inzerátu: 1572073
inzerát vložen: 15.2. 2018 18:32
Akompas brno nabízí nebankovní mezinárodní i vnitrostátní okamžité (do 5 minut) převody peněz prostřednictvím western union pondělí - sobota do téměř všech států formou hotovostních vkladů a výběrů. z akompasu brno můžete odesílat koruny (kč) nebo americké dolary (usd). příjemci v cílové zemi je vyplácena měna dle výběru odesilatele a nabídky western union pro konkrétní stát: obvykle místní měna, americké dolary nebo eura. příjemce ani odesilatel nepotřebuje bankovní účet. pokud jsou peníze vypláceny v dolarech, je pro vás výhodnější odesílat také dolary, protože ušetříte za směnu v aktuálním kurzu platném u western union a za nižší poplatek. odesilatel potřebuje k odeslání hotovosti platný doklad totožnosti (op, pas, řidičský průkaz) a znát jméno příjemce a stát kde se právě nachází. příjemce k vyzvednutí hotovosti potřebuje platný průkaz totožnosti (ne vždy) a znát jméno odesílatele, zemi odeslání, číslo převodu a částku k výplatě.

Levný pronájem Brno centrum střed - dále nabízíme k pronájmu ve středu Brna u tramvajové zastávky 1 a 6 levné nebytové prostory- obchody, vinotéky, kanceláře a dále dílny, ateliéry a učebny. Jednotlivý obchod nebo vinotéka je již od 5000 kč měsíčně a jednotlivá kancelář, dílna nebo ateliér již od 2808 kč měsíčně. Parkování je zdarma.

naše adresa: akompas, brno, štefánikova 51 - vchod šumavská.

otevřeno pondělí - sobota: 9 - 12, 14 - 17h. mimo otevírací dobu otevřeno po tel. dohodě.

Lokalita Jihomoravský

Cena: 1,- KčRegistrovaný uživatel

Přezdívka: AKompas s.r.o.

Telefon: +420 732 744 679

Lokalita: Jihomoravský


Všechny inzeráty uživatele AKompas s.r.o.

Sdílet na Facebooku

Topovat inzerát (již topováno o 8 dní)

Zvýraznit inzerát (inzerát byl již zvýrazněn)

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 1 + 2 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 3511)
© 2005 - 2018 i-Bazar.cz | 0.06