celkem inzerátů: 34 318  |  inzerce za 24 hodin: 1871

Vyhledávání:Neprokazatelná žaloba - h. e. nossack

číslo inzerátu: 2405301
inzerát vložen: 10.12. 2018 11:54
Prodám románovou prózu neprokazatelná žaloba - jednoho z nejlepších současných západoněmeckých spisovatelů hans erich nossack (nar. 1901), přirovnávaného k sartrovi, kafkovi a camusovi, autora jediného, stále opakovaného a rozvíjeného tématu člověka po katastrofě. také v tomto románě je hrdinou muž po katastrofě. je vyslýchán pro záhadné zmizení své ženy, přičemž soud nazírá tuto skutečnost jako důvod podezření z vraždy, avšak manžel zmizelé ji vysvětluje jako odchod do nepojistitelna, odchodzpůsobený vzájemným odcizením, a tedy samozřejmý. v dlouhém přelíčení, kdy soud i obžalovaný přistupují k věci z rozdílné roviny, vychází najevo pravda o sedmiletém manželství obžalovaného. kniha je zachovalá, je v pevné vazbě s papírovým přebalem, československý spisovatel, má 158 stran. Předám osobně v Praze. Cena: 79 Kč.

Lokalita Praha

Cena: 79,- KčRegistrovaný uživatel

Přezdívka: Beky

Telefon: +420 720 966 639

Lokalita: Praha


Všechny inzeráty uživatele Beky

Sdílet na Facebooku

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 8 + 4 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 7220)
© 2005 - 2018 i-Bazar.cz | 0.02