celkem inzerátů: 41 825  |  inzerce za 24 hodin: 733

Vyhledávání:

  inzerce i-Bazar.cz » Dům, zahrada, bydlení » Stavební materiál » Podlahové krytiny » Historická dekorativní dlažba, španělská historická dlažba 

Historická dekorativní dlažba, španělská historická dlažba

Tento inzerát byl již vymazán, již nění aktuální. Podobné inzeráty naleznete v kategorii Podlahové krytiny.

Historická dekorativní dlažba, španělská historická dlažba

Číslo inzerátu: 2547829
inzerát vložen: 28.6. 2016 10:33
Španělská historická dekorativní dlažba. Nabizim originál španělskou historickou dekorativní dlažbu. Tato španělská historická dekorativní dlažba je vice jak 100 let stará. Tato španělská historická dekorativní dlažba je ručne vyrobená tzn. , že každá dlaždice je original. Tato nadherná historická dekorativní dlažba pochází ze staré vily ve Španělské Seville a byla zrenovovana a vycistena s velkou peci a opatrnosti. Původní Španělská historická dekorativní dlažba, která bude skvost v každém interieru. Tradiční historické dekorativní dlažby je vhodné použít při rekonstrukci podlah historických objektů,nebo jako podlaha na chalupu, či při rekonstrukci podlah činžovního domu, podlaha staré vily.Původní historické dekorativní dlažby jsou vhodné nejen pro obnovu památkově chráněných objektů, ale jsou fantastické také na podlahu restaurace, jako podlaha do hotelu, nebo podlaha do baru či kavárny,atd... Tuto nádhernou původní a tradiční španělská historickou dekorativní dlažbu lze také použít jako obklad na zeď, nebo po impregnaci na venkovní použití. Bez problémů je lze také položit na teplovodní podlahové vytápění. Jednotlivé vzory dlažeb lze také kombinovat, vytvářet z nich obrazce, koláže, orámované koberce, atd,... dle vlastní fantazie. Je velmi moderni a stylové použivat původní historické dlažby i v modernim interieru. Líbí se vám tato luxusní, stylová historická dlažba, tak neváhejte a kontaktujte nás. Rozmer dlazdice: 20x20x2 cm nabizene mnozstvi: 375ks (15m2) cena: 1.800 Kc/m2. Navstivte i me ostatni inzeraty nebo napiste pro více info, mam více ruznych modelu původní španělské historické dlažby.

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 5879)
© 2005 - 2018 i-Bazar.cz | 0.06