celkem inzerátů: 47 068  |  inzerce za 24 hodin: 1113

Vyhledávání:Luxusní penzion Znojmo

číslo inzerátu: 2828911
inzerát vložen: 14.1. 2018 00:45
Nabídka exkluzivní nemovitosti k prodeji Charakteristika nabízené nemovitosti v areálu se nachází 2 dvoupodlažní budovy: budova I o zast. ploše cca 320m budova II o zast. ploše cca 560m2 - celková vnitřní plocha obou budov cca 1700m2 - pozemek kolem obou budov cca 7000 m2 - obě budovy z roku 1975; částečně podsklepeny - rekonstrukce budovy a zastřešení sedlovou střechou v roce 1997 a 2001 - půdní prostory cca 860 m2 připraveny pro půdní vestavbu (ocelové krovy) - budovy vhodné pro bytové, firemní, obchodní aj. účely - skeletová konstrukce obou budov - velmi snadná a variabilní možnost vnitřních úprav - areál se nachází ve výborné lokalitě se snadnou dostupností do centra města - parkování uvnitř areálu (vjezd možný i pro větší dopravní prostředky) - napojení na sítě: vodovod obecní, kanalizace, el. 230/400V, plyn - osvětlení areálu - sloupové parkové lampy - 2 x garáž pro osobní auta (5 stání) - garáž. vrata s pohonem - garáž pro zahradní techniku - kanalizační a dešťové odvodnění areálu - zahradní vodovod v celém areálu - sportovní hřiště s dřevěnou chatkou - zahradní krb s posezením a dřevěnou chatkou - oplocení kryté vzrostlým živým plotem - přední zahrada okrasná (vzrostlé jehličnany - jedle, smrky, borovice; listnáče - japonské třešně; křoviny a solitéry) - 2 x vjezdová brána na el. pohon - 3 x vchod pro pěší - venkovní bazén (cca 11m x 5m) s přelivným žlábkem a expanzní nádrží (filtrační technologie umístěna v šachtě) - zpevněné plochy - asfaltové nádvoří - chodníky (betonová dlažba) - teraso dlažba - zámková dlažba (garážové vjezdy) - na budovách ani pozemcích areálu neváznou žádná zástavní práva - neváznou žádné nájemní smlouvy - možnost uvolnit dle dohody - cena k jednání.EN: G

Lokalita Znojmo

Cena: NevyplněnoRegistrovaný uživatel

Přezdívka: Reality Plachý

Telefon: +420 774 919 434

Lokalita: Znojmo


Všechny inzeráty uživatele Reality Plachý

Sdílet na Facebooku

Topovat inzerát (zatím netopováno)

Zvýraznit inzerát (zatím nezvýrazněno)

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 3 + 8 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 7219)
© 2005 - 2018 i-Bazar.cz | 0.07