celkem inzerátů: 41 166  |  inzerce za 24 hodin: 1920

Vyhledávání:Ježek v kleci (Foglar) - pět starých šroubovacích kousků

číslo inzerátu: 2934354
inzerát vložen: 17.6. 2018 10:01
Prodám sběratelům tyto pět starých originálních umělých šroubovacích hlavolamů s ježkem v kleci.První fialový vysoký 8,5 cm s zajímavou barevnou kombinací se stříbrným ježkem,ke kterému je i trochu poškozená origo krabička,ale je to vzácnější,když se k ježkovi zachovala alespoň v tomto stavu.Stav moc pěkný i ostny a závit OK.Druhá zelená varianta s černým ježkem ,vysoká 8,5 cm je bez krabičky,ale celkově moc pěkný i ostny a závit OK.Třetí a čtvrtý kousek jsou dva stejní - bíložlutá varianta klece s černým ježkem,vysoká 8,5 cm,celkově moc pěkní i ostny a závit OK.Nakonec pátý černý ježek se žlutou klecí,ten je trochu menší 7 cm a je taky rozdělávací.Stav moc pěkný,ostny OK.Třeba se někomu hodí do sbírky.Rozprodávám sbírku.Cenu nabídněte pouze na e-mail.

Lokalita Nevyplněno

Cena: NevyplněnoRegistrovaný uživatel

Přezdívka: ID-426991

Telefon: Nevyplněno

Lokalita: Nevyplněno


Všechny inzeráty uživatele ID-426991

Sdílet na Facebooku

Topovat inzerát (zatím netopováno)

Zvýraznit inzerát (zatím nezvýrazněno)

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 1 + 1 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 5125)
© 2005 - 2018 i-Bazar.cz | 0.06