celkem inzerátů: 27 794  |  inzerce za 24 hodin: 739

Vyhledávání:Skaut,Junák,Sokol,Pásky,Přezky,čepice Sokol

číslo inzerátu: 2934387
inzerát vložen: 10.1. 2021 10:58
Prodám sběratelům skautingu a Foglara tyto dvě samotné přezky první Skaut(pěkná trochu poškozená v nápise a nekompletní protikus),druhá kompletní pionýrská přezka(málo vídaný měděný materiál),dále solidní zdobenou vykrajovanou oválnou přezku Sokol a nakonec půl pionýrské přezky na náhradní díly.Další tu mám 5 starých kompletních pásků Junák,dále 2 pěkné kompletní opasky s hranatou přezkou Sokol,super stavy,dále černý Sokolský pásek s krásně zdobenou vykrajovanou oválnou přezkou,je moc pěkný a zachovalý a 4 vyhledávané staré moc pěkné opasky s přezkou skaut a hlavou psa na protikuse,nakonec tu mám moc pěknou originální sokolskou čepici s pírkem a odznáčkem Sokol,je moc pěkná a nepotrhaná,druhá sokolská čapka je trochu horší stav,ale pořád pěkná i s odznáčkem,mám tu ještě tuto starou tabatěrku-pouzdro na cigára,je ze Všesokolského sletu v Praze roku 1932,taková zajímavost pro sběratele této tématiky(rozprodej sbírky).Možno i jednotlivě.Nabídky pouze na e-mail.Díky.

Lokalita Nevyplněno

Cena: NevyplněnoRegistrovaný uživatel

Přezdívka: ID-426991

Telefon: Nevyplněno

Lokalita: Nevyplněno


Všechny inzeráty uživatele ID-426991

Sdílet na Facebooku

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 1 + 2 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 7147)
© 2005 - 2021 i-Bazar.cz | 0.01