celkem inzerátů: 41 127  |  inzerce za 24 hodin: 1645

Vyhledávání:

  inzerce i-Bazar.cz » Dům, zahrada, bydlení » Stavební materiál » Ostatní » Branka k KB blok, Diton, Best a jiným beton. plotům 

Branka k KB blok, Diton, Best a jiným beton. plotům

Tento inzerát byl již vymazán, již nění aktuální. Podobné inzeráty naleznete v kategorii Ostatní.

Branka k KB blok, Diton, Best a jiným beton. plotům

Číslo inzerátu: 2955540
inzerát vložen: 13.2. 2016 11:34
Nabízím novou žárově pozinkovanou konstrukci branky pro výplň dřevěnými plaňkami. Komplet je zhotoven pro snadnou zástavbu do staveb.otvoru. Obsahuje branku,protikus zámku na druhý sloupek a nastavitelné panty s plotnami pro přišroubování ke zděným zídkám na chem. kotvu. Konstrukce v této povrch. úpravě zaručuje dlouhou životnost a bezúdržbovost. Branka má profesionálně vyfrézované otvory a závity pro standardní stavební kování hloubky 60mm. Branka tato v nabídce je výšky rámu 1200mm a je do otvoru světlé šíře 1000mm,pro nejčastěji použitou svislou výplň celkové výšky plotu 1,5m. Rozměr mohu vyrobit samozřejmě libovolně i jiný. Branku zašlu kamkoli v ČR, levně českou poštou (286,-Kč).Oproti kontaktu, telefonu a místu zájemce nabídnu i jiná řešení kotvení, pantů, rozměry, vjezdové brány apod. Výroba kompletu do 14 dní. Více podrobností, fotografií a informací zašlu na Váš email,cokoli i telefonicky.

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 5885)
© 2005 - 2018 i-Bazar.cz | 0.07