celkem inzerátů: 31 275  |  inzerce za 24 hodin: 1174

Vyhledávání:Nabídka dětských kočárků hlubokých,sportovních

číslo inzerátu: 3033504
inzerát vložen: 14.6. 2019 08:32
Nabízím dětské kočárky hluboké i sportovní-nabízím hluboký kočárek,kovové kola,ozubená kola neolámaná a brzda v pořádku,skládání kočárku bezchybné,odkládací koš,stahovací clona,průzorové okénko,aretace předních kol funkční,stavitelná rukojet,pro další informace pište na mail nebo volejte na telefon,dále nabízím sportovní kočárek pro Chicco 4WD Tech,skládání kočárku,brzda-ozubená kola v pořádku,nezlámaná,stavitelná výškově rukojet,kovová kola,odkládací koš pro nákup a další věci,stavitelné opěradlo pro záda,stahovací clona,průzorová okénka na boudě,bezpečnostní pás,a další,pro informace pište na mail nebo volejte na telefon,dále nabízím sportovní kočárek Tako,kovová kola,brzda-ozubená kola neolámaná,skládání,složení kočárku a nastavení výšky rukojeti a sklonu opěrky pro nožičky dítěte v kočárku v pořádku,vše funkční,nepotrhané,pro další informace pište na mail nebo volejte na telefon.

Lokalita Celá ČR

Cena: DohodouRegistrovaný uživatel

Přezdívka: LEV

Telefon: +420 736 744 242

Lokalita: Celá ČR


Všechny inzeráty uživatele LEV

Sdílet na Facebooku

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 3 + 6 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 3756)
© 2005 - 2019 i-Bazar.cz | 0.02