celkem inzerátů: 34 180  |  inzerce za 24 hodin: 2045

Vyhledávání:Prodej stavebního pozemku v Pozořicích, CP 2.062 m²

číslo inzerátu: 3048528
inzerát vložen: 7.2. 2019 09:20
Nabízíme Vám zprostředkování prodeje stavebního pozemku v Pozořicích, v okrajové části obce.

Jedná se o rovinatý pozemek obdélníkového tvaru o celkové ploše 2.062 m² s uliční šíří 13,5 m. Bez trvalých porostů. Dle územního plánu je pozemek určen k výstavbě rodinných domů. V sousedství pozemku je zástavba rodinných domů.

Inženýrské sítě: elektřina je na hranici pozemku, plyn na pozemku, obecní vodovod je v současnosti ve vzdálenosti cca 15 m od hranice pozemku, vyřizuje se dotažení vodovodu na pozemek. Připojení ke splaškové kanalizaci v současnosti není možné, nutno řešit vybudováním jímky.

Pozemek je přístupný po veřejné asfaltové komunikaci. Určený pro stavbu samostatně stojícího nebo polořadového rodinného domu.

Pozořice se nachází 16 km od Brna, na úpatí Drahanské vrchoviny. Je zde veškerá občanská vybavenost – obchody, služby, školky, základní škola. Obec také nabízí mnoho možností kulturního a sportovního vyžití. Pravidelné autobusové spojení zajišťuje IDS Jihomoravského kraje. Dálniční přivaděč Rohlenka u Tvarožné ve vzdálenosti 5 km, dálniční přivaděč Holubice ve vzdálenosti 2 km.

Informace o ceně v RK.

Domluvte si se mnou prohlídku. Rád Vám pozemek předvedu.

Pavel Svoboda

Correct Real Estate, s.r.o.

Lokalita Brno venkov

Cena: NevyplněnoRegistrovaný uživatel

Přezdívka: Correct Real

Telefon: +420 603 275 335

Lokalita: Brno venkov


Všechny inzeráty uživatele Correct Real

Sdílet na Facebooku

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 2 + 1 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 3468)
© 2005 - 2019 i-Bazar.cz | 0.02