celkem inzerátů: 49 040  |  inzerce za 24 hodin: 1040

Vyhledávání:Novostavba 3+kk, terasa/balkon, Olomouc, ul. Bacherova

číslo inzerátu: 3062524
inzerát vložen: včera, 06:30
S výhradním zastoupením developera nabízíme prodej novostavby bytu 3+kk v nově budovaném bytovém komplexu. Jedná se o Nové byty Bacherova, klidná lokalita, dva elegantní bytové domy s možností přikoupení parkovacích stání. Bytový dům je ideálním místem pro ty, kteří hledají komfortní a zároveň klidné městské bydlení ve vyhledávané lokalitě v Olomouci ulice Bacherova, v jihozápadní okrajové části Olomouce. Největším lákadlem projektu Bacherova je její poloha a v mnoha ohledech i jedinečnost. Atraktivitu bydlení podtrhuje promyšlené architektonické provedení s použitím kvalitních materiálů. Urbanistické řešení nové výstavby respektuje stávající character lokality. Koncepce dvou samostatně stojících bytových domů jednoduchého tvaru a drobného měřítka netvoří optickou bariéru stávající zástavbě. Urbanistická koncepce počítá s důsledným dořešením teréních a sadových úprav okolí jednotlivých domů, zeleň je důležitou složkou výsledného řešení. Architektonické řešení je jednoduché, moderní a funkční. Jednoduché kubické tvary s neutrální barevností fasád (tlumená bílá, svělte krémová a šedá) jsou doplněny pouze výrazným barevným akcentem rohového sloupu u vstupu domu. Bytové domy jsou totožné, každý má přízemí a 3 podlaží a je tvořen 6 byty a bezbarierovým bytem 2+kk se zahradou. V domě bude kočárkárna, sklepní koje ke každému bytu a technická místnost. Přízemní byt 2+kk s bezbarierovým přístupem, vlastní zahradou a sklepní koje. Byt lze upravit dispozičně 3+kk. Klient si může vybrat v této fázi podlahy, obklady, sanitu. Balkony jsou vždy přístupné z obývacích pokojů. Parkování - parkovací stání v počtu 30, některá z nich budou krytá. V nabídce poslední 2 volné byty.

Lokalita Olomouc

Cena: 2 794 000,- KčRegistrovaný uživatel

Přezdívka: ID-189093

Telefon: +420 774 937 774

Lokalita: Olomouc


Všechny inzeráty uživatele ID-189093

Sdílet na Facebooku

Topovat inzerát (zatím netopováno)

Zvýraznit inzerát (zatím nezvýrazněno)

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 8 + 9 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 3462)
© 2005 - 2017 i-Bazar.cz | 0.08