celkem inzerátů: 42 961  |  inzerce za 24 hodin: 1539

Vyhledávání:Rybník se stavebním pozemkem, lesem a loukou, CP 32.950 m²

číslo inzerátu: 3066840
inzerát vložen: 16.4. 2018 09:16
Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme zprostředkování exkluzivní nabídky prodeje rybníku se stavebním pozemkem, loukou a lesem v obci Martinice u Proseče, v okrajové části obce, nacházející se v krásné přírodě.

Jedná se o ojedinělou nabídku bydlení v krásné přírodě s vlastním rybníkem. Rybník s hrází byl vybudován v roce 2014 a slouží na chov ryb. Rybník je napájen z Martinického potoka. Celková výměra činí 4.470 m² a další dva menší rybníky o CP 520 m² a 1.136 m². Vzhledem k atraktivnosti a lokalitě se nabízí možnost výstavby luxusní roubené chalupy na klíč.

Stavební pozemek o celkové výměře cca 5.000 m². Dle územního plánu je pozemek určen k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě: elektřina je cca 150 m od hranice pozemku, nutnost vybudování vlastní studny nebo vrtu. Připojení ke kanalizaci není možné, nutno řešit vybudováním jímky, septiku či ČOV. Pozemek je přístupný po vlastní cestě.

Obec Martinice se nachází v krásném prostředí vyhledávaným jak k rekreaci (turistika, cyklostezky, lesy, skalní útvary, kulturní památky tak i k trvalému bydlení. Občanská vybavenost (škola, školka, lékaři, obchody, pošta, autobus,…) v nedaleké Proseči, nebo ve Skutči.

Cena: info v RK

Domluvte si se mnou prohlídku, ráda Vám tuto kouzelnou lokalitu ukáži.

Lokalita Chrudim

Cena: 1,- KčRegistrovaný uživatel

Přezdívka: Correct Real

Telefon: +420 604 142 601

Lokalita: Chrudim


Všechny inzeráty uživatele Correct Real

Sdílet na Facebooku

Topovat inzerát (zatím netopováno)

Zvýraznit inzerát (zatím nezvýrazněno)

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 2 + 8 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 3436)
© 2005 - 2018 i-Bazar.cz | 0.05