celkem inzerátů: 34 210  |  inzerce za 24 hodin: 1714

Vyhledávání:12x DVD filmy - Jiný a další mix žánrů -většina luxusní stav

číslo inzerátu: 3069883
inzerát vložen: 21.1. 2019 22:58
Vyřazuji ze sbírky tyto dvd filmy. většina je v luxusním stavu a o filmy jsem se léta velmi staral. některé jsou ve stavu jako po rozbalení nového. všechny jsou v dvd box krabičce (kromě filmu právo na vraždu a vrahouni. ty jsou v digipack vydání.), jde o klasické vydání a mají český dabing. samozřejmě jde o pouze o originální filmy zakoupeny v české distribuci.

Můžete zakoupit i pouze vybraný film samostatně. Možný je osobní odběr v Praze po domluvě na místě předání nebo by se dalo domluvit i na odeslání poštou při platbě předem na bankovní účet. Poštovné a možnosti odeslání jsou také na domluvě.

filmy :

(stav - naříznut celofán znamená, že tento celofán při zakoupení filmu byl ze strany lehce naříznut, aby šla krabička otevřít, ale zůstal na krabičce. tím se do krabičky skoro nedostane žádný prach a krabička není umatlaná apod...)

lítám v tom - 90 kč - stav - jako nové po rozbalení, pokud jde o dvd disk. krabička má ale pár rýh vinou skladování.
dokud nás smrt nerozdělí - 40 kč - stav - jako nové po rozbalení.
jak ukrást nevěstu - 50 kč - stav - naříznut celofán, jako nové po rozbalení.
velká svatba - 50 kč - stav - jako nové po rozbalení.
nápoj lásky č.9 - (vydání z levných knih, ale v dvd box krabičce.) - 40 kč - stav - jako nové po rozbalení.
tři dny ke svobodě - 45 kč - jako nové po rozbalení, pokud jde o dvd disk. krabička je ale trochu jetá a má i pár rýh vinou skladování.
gangsteři (2010) - 60 kč - stav - jako nové po rozbalení.
a-team - 60 kč - stav - jako nové po rozbalení.
grindhouse: auto zabiják - 40 kč - stav - jako nové po rozbalení, pokud jde o dvd disk. krabička je ale trochu jetá vinou skladování.
rambo - do pekla a zpět - 50 kč - stav - jako nové po rozbalení. (upozorňuji, že je jedná o velmi negativní film a kupujete ho na vlastní odpovědnost.)
právo na vraždu (digipack vydání) - 50 kč - stav - jako nové po rozbalení, pokud jde o dvd disk. krabička je ale trochu jetá vinou skladování.
vrahouni (digipack vydání) - 50 kč - stav - dvd disk má pár menší škrábanců jen v určité části disku a krabička je trochu jetá.

Lokalita Praha

Cena: NevyplněnoRegistrovaný uživatel

Přezdívka: ID-545216

Telefon: Nevyplněno

Lokalita: Praha


Všechny inzeráty uživatele ID-545216

Sdílet na Facebooku

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 5 + 7 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 7123)
© 2005 - 2019 i-Bazar.cz | 0.03