celkem inzerátů: 41 166  |  inzerce za 24 hodin: 1920

Vyhledávání:Školní aktovka zn. Stil

číslo inzerátu: 3072269
inzerát vložen: 29.5. 2018 09:47
Prodám praktickou školní aktovku zn. Stil, používaná, ale v dobrém stavu. Vhodná pro žáky 1. stupně ZŠ i prvňáčky, velmi lehká. Má anatomicky tvarovaná záda spolu s tvarovanými nosnými řemeny,jejich tuhost je nastavena tak, aby se jednak neprotláčel obsah batohu do zad a také aby tzv. seděla na zádech a držela správnou polohu páteře. Vnitřní část školního batohu je členěna pohyblivou přepážkou na dvě části. Vpředu je velká kapsa. Přes celou šířku aktovky a přes obě boční kapsy je našit bezpečnostní reflexní pásek. Aktovka je uzavírána prostorově tvarovanou klopnou přes celý svůj obvod, včetně přední kapsy. Tím je chráněn obsah při deštivém počasí. Dolní část batohu je opatřena ochrannými plastovými rohy, čímž je chráněno dno aktovky, umožňují i dlouhodobé stání na mokré podložce, aniž by hrozilo znehodnocení jejího obsahu. PC 1200,- Kč, nyní 500,- Kč + poštovné.

Lokalita Brno město

Cena: 450,- KčRegistrovaný uživatel

Přezdívka: ID-417719

Telefon: Nevyplněno

Lokalita: Brno město


Všechny inzeráty uživatele ID-417719

Sdílet na Facebooku

Topovat inzerát (zatím netopováno)

Zvýraznit inzerát (zatím nezvýrazněno)

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 1 + 6 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 6341)
© 2005 - 2018 i-Bazar.cz | 0.06