celkem inzerátů: 10 526  |  inzerce za 24 hodin: 193

Vyhledávání:



Otřesový cyklo-moto-alarm

číslo inzerátu: 3078303
inzerát vložen: včera, 16:14
Otřesový cyklo-moto-alarm je vynikajícím produktem pro ochranu nejen kola, ale i skůtru, mopedu, koloběžky, ale i drahého nářadí a všech předmětů, na která se dá přišroubovat. U jízdních kol se montuje na trubku sedla, rámu, nebo řídítek.

Výkon sirény 113dB ! Vyplaší každého a současně upozorní Vás, že se se zabezpečenou věcí něco děje. Pohybový senzor snímá změny polohy a vibrace, takže při manipulaci dojde k okamžitému poplachu.

Použití alarmu :
– připevněte na věc,kterou chcete zabezpečit a stiskněte tlačítko „aktivace“ na dálkovém ovladači – tím se zapne střežení
– „deaktivace“ se provádí stiskem tl. dálkového ovladače

Vlastnosti alarmu :
Citlivost : je dostatečná na to, aby alarm odradil lupiče již při manipulaci se zabezpečeným kolem,zavazadlem,skůtrem atd
Provedení : černý, robustní plast, žádné rezivějící kovové části, neni tedy potřeba za deště demontovat, alarm je voděodolný (IP55)

Lokalita Liberec

Cena: 450,- Kč



Registrovaný uživatel

Přezdívka: gogogogo

Telefon: +420 602 751 571

Lokalita: Liberec


Všechny inzeráty uživatele gogogogo

Sdílet na Facebooku

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 8 + 4 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 6043)
© 2005 - 2024 i-Bazar.cz | 0.01