celkem inzerátů: 34 301  |  inzerce za 24 hodin: 1212

Vyhledávání:

  inzerce i-Bazar.cz » Reality, nemovitosti » Komerční objekty » Rekreační objekty » Prodej komerční nemovitosti, Bítov, okr. Znojmo 

Prodej komerční nemovitosti, Bítov, okr. Znojmo

Tento inzerát byl již vymazán, již nění aktuální. Podobné inzeráty naleznete v kategorii Rekreační objekty.

Prodej komerční nemovitosti, Bítov, okr. Znojmo

Číslo inzerátu: 3101658
inzerát vložen: 7.7. 2018 14:30
Prodej komerčního objektu na Bítově. Jednopatrová budova bývalého hotelu pochází z roku 1933, je průběžně udržovaná, stavebně technický stav je dobrý. Celý objekt se vytápí plynovým kotlem a radiátory, jsou zde nové rozvody vody, elektřiny a odpadů. V suterénu jsou skladovací prostory, technické zázemí a vinný sklípek. V přízemních prostorách se nachází restaurace s venkovní terasou, kuchyně, stylový taneční sál s originálním kazetovým stropem a přísálím, sociální zařízení, recepce a krytá venkovní hala, ve které je nyní muzeum. V patře se nachází 9 pokojů bez příslušenství, 4 toalety a 2 koupelny jsou na chodbě. Podlahy v pokojích jsou dřevěné původní. Nemovitost je umístěna v centru obce. Bítov je významné centrum rekreační oblasti Vranovská přehrada. Je to mimořádná příležitost pro podnikání v oblasti nad Vranovskou přehradou, nedaleko hradu Bítova. PENB nebyl dodán, proto uvádíme G. S financováním vám rádi pomůžeme!.

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 7219)
© 2005 - 2019 i-Bazar.cz | 0.02