celkem inzerátů: 34 176  |  inzerce za 24 hodin: 2019

Vyhledávání:

  inzerce i-Bazar.cz » Reality, nemovitosti » Pozemky » Pozemky pro bydlení » Stavební pozemek k RD - Brno 

Stavební pozemek k RD - Brno

Tento inzerát byl již vymazán, již nění aktuální. Podobné inzeráty naleznete v kategorii Pozemky pro bydlení.

Stavební pozemek k RD - Brno

Číslo inzerátu: 3120245
inzerát vložen: 9.7. 2018 14:23
S výhradním zastoupením majitele nabízíme prodej velmi pěkného, čtvercového a krásně osluněného stavebního pozemku v lokalitě Brno - město, čtvrť Ivanovice - za Řečkovicemi. Plocha pozemku 514m2, rovina, jedná se o čtverec.
Lokalita velmi klidná, v okolí zástavba rodinných domů, ze tří stran pozemku postavené samostatně stojící domy, takže pozemek sousedí vzrostlými zahradami, z protější strany přístupové komunikace se budují nové rodinné domy.
Lze postavit samostatně stojící dům. Veškeré sítě se budují na hranici pozemku, voda, kanalizace, plyn, elektřina, optický kabel.
Čtvrť Ivanovice je v severní žádané části Brna, sousedně od Medlánek a Řečkovic, výhodně položená, výborná dostupnost do centra - MHD, přitom blízkost lesů, přírodní park Baba, Medlánecké sportovní letiště je oblíbená destinace na vycházky a rekreaci - výletní restaurace se zázemím pro děti. Skvělá dostupnost na přivaděče, obchodní centrum Globus, Bauhaus.
Cena 8.000,-Kč/m2
Sítě a užívání na soukromé, nově budované příjezdové komunikaci se hradí zvlášť - společenství nové ulice.

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 3468)
© 2005 - 2019 i-Bazar.cz | 0.01