celkem inzerátů: 32 463  |  inzerce za 24 hodin: 921

Vyhledávání:Obytný přívěs Sprite Cruzer 520

číslo inzerátu: 3150131
inzerát vložen: 18.9. 2019 12:07
! AKCE: Výprodej modelů 2019 – zlevněno o 50 000 Kč vč. DPH !

Původní cena: 732 193 Kč s DPH

Obytný přívěs Sprite Cruzer 520, modelová řada 2019, 4 lůžka, délka celkem 7 540 mm, vnitřní délka nástavby 5 830 mm, hmotnost prázdného karavanu 1 405 kg, maximální přípustná hmotnost 1 600 kg.

S novým modelem příchází i několik skvělých novinek. Nové polstrování u sezení, dotykový ovládací systém “Swift Command”, topení a bojler v jenom – Truma Combi 6 E UK s digitální ovládací jednotkou, nový desing plynové trouby a ovládací panel lednice, stoleček u předního sezení s nový designem, radio/CD/MP3 přehrávač s přípojkou iPod nebo MP3 a Bluetooth, atd.

Truma Combi 6 E – topení a bojler (plyn,230V) v jednom, rozvody a rozfuk vzduchu, rozvody pro TV včetně přípojek v karavanu a vývod provenkovní SAT, panoramatické okno, sítě proti hmyzu ve všech oknech, termorolety ve všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, dotykový ovládací panel s možností ovládat přes mobilní aplikaci – funkce ovládacího panelu: výběr baterie, osvětlení, kontrola vodního čerpadla, vnitřní a vnější teploty, vlhkosti vzduchu, vytápění, solárního zařízení a Bluetooth; venkovní dvířka k úložnému prostoru, venkovní kastlík pro 12V baterii, stabilizátor, COC celoevropská homologace, konstrukční rychlost v TP 130 km/h, dodáváno včetně českých zásuvek a regulátoru plynu, vnitřní zásobník vody, i venkovní systém čerpání vody, 25m připojovací kabel, příprava na držák kol o nosnosti 60kg, rezerva v držáku pod karavanem.

Spaní pro 4 osoby. Pevné ostrovní lůžko přístupné z obou stran v oddělitelné ložnici. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 3 minut. K sezení je k dispozici rozkládací stolek.

Kuchyně s chladničkou 110L (220,12,plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, grilem, mikrovlnnou troubou, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Karavan je nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Jedná se o modelovou řadu určenou pro evropský trh. Karavany Sprite Cruzer jsou karavany importované přímo pro kontinentální Evropu a prodávané v celé západní Evropě. Tato modelová řada má dveře na pravé straně karavanu, takže je dobrým řešením pro zákazníky, kteří toto považují za nutnost. Pokud hledáte špičkový karavan, za přijatelnou cenu, zřejmě je to řada pro vás. Vybavení zůstává na vysokém anglickém standardu a nezávislost karavanu je na stejné úrovni jako u anglické specifikace. Dopřejte si tedy skutečně evropský karavan s anglickým luxusem a vysokou výbavou.

Lokalita Beroun

Cena: 682 193,- KčRegistrovaný uživatel

Přezdívka: ID-469910

Telefon: +420 311 280 300

Lokalita: Beroun


Všechny inzeráty uživatele ID-469910

Sdílet na Facebooku

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 9 + 1 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 369)
© 2005 - 2019 i-Bazar.cz | 0.02