celkem inzerátů: 32 263  |  inzerce za 24 hodin: 403

Vyhledávání:Rozmarýn - semena

číslo inzerátu: 3155858
inzerát vložen: 12.6. 2019 14:32
Rozmarýn (Rosmarinus officinalis) je vytrvalá stálezelená keřovitá výrazně vonící bylina, která dorůstá do výšky až 2 m. Pochází ze Středomoří. Rostlina má hustý, větvený stonek, který ve spodní části dřevnatí a má šedavou kůru. Listy jsou vstřícné, přisedlé, úzce čárkovité, na okraji podvinuté, tmavě zelené a lesklé, na spodní straně šedě plstnaté. Květy jsou fialové až modré barvy. Rozmarýn kvete v pozdním jaru a raném létě. Má velké využití v kuchyni čerstvý i sušený, také zlepšuje zažívání, protože zvyšuje vyměšování žluči, působí proti nadýmání, má dezinfekční a antiseptické účinky, povzbuzuje oběhový systém. Sklízíme olistěnou nať v průběhu celého léta, lze sušit ve slabé vrstvě nebo ve svazečcích ve stínu. Balení obsahuje 50 semen za 17 Kč.
Semena - neoseeds

Lokalita Prostějov

Cena: 17,- KčNeregistrovaný uživatel

Telefon: +420 776 269 981

Lokalita: ProstějovSdílet na Facebooku

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 6 + 2 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 291)
© 2005 - 2019 i-Bazar.cz | 0.02