celkem inzerátů: 10 514  |  inzerce za 24 hodin: 1768

Vyhledávání:Noviny Nový lid - zabrání Sudet 1938, poněmčení zemí Českých

číslo inzerátu: 3159097
inzerát vložen: včera, 10:13
Nabízím tyto dvoje staré noviny nový lid z roku 1938. informace o zabrání a okleštění sudetského území a poněmčení zemí českých. zajímave kousky z historie ,kterých opravdu ubývá.nabídky pouze na e-mail.díky.

jasně je prodávám i jednotlivě,případný kupec si může vybrat určité noviny,tedy co by se mu zalíbilo a hodilo do sbírky.jsou to zručené originální dobové kousky,za což ručím vrácením peněz

alternativní investice v podobě investování do originálních sběratelských předmětů je jistým bezpečným přístavem pro vaše finance, jelikož v tomto oboru se snoubí historická hodnota sběratelského předmětu, jeho omezené množství a neutuchající poptávka z řad dalších sběratelů a investorů

upozornění: toto je určeno pro sběratele, studium historie nebo pro reenaktory. v žádném případě nesmí být zneužito k propagaci fašismu nebo jiného hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka.

Lokalita Nevyplněno

Cena: NevyplněnoRegistrovaný uživatel

Přezdívka: ID-426991

Telefon: Nevyplněno

Lokalita: Nevyplněno


Všechny inzeráty uživatele ID-426991

Sdílet na Facebooku

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 3 + 2 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 7144)
© 2005 - 2024 i-Bazar.cz | 0.01