celkem inzerátů: 30 521  |  inzerce za 24 hodin: 1761

Vyhledávání:Přírodní domácí lékař

číslo inzerátu: 3166588
inzerát vložen: 16.10. 2020 14:08
Prodám velmi pěknou knihu "Přírodní domácí lékař" - bezpečné a účinné tradiční postupy při běžných potížích. Knihu sestavil a sepsal Mark Evans 'člená Národního institutu bylinář) a vydalo nakl. Svojtka a Vašut v Praze roku 1997. Kniha obsahuje tradiční léčitelství, homeopatii, masáže, aromaterapii, diety, byliny, hydroterapii, naturoterapii, dýchání a cvičení. Jde o první bohatě ilustrovanou příručku pro laiky, která prvádí světem přírodních léčiv krok za krokem. Nabízí bezpečné přírodní a účinné postupy a prostředky pro běžné použití. Kniha je formátu A4 a je v perfektním, nepoškozeném stavu i s obalem. Má130 stran a je celá tištěná na silnějším papíře. Je jako nová, vhodná i jako pěkný dárek.
Nabídněte. Jarka Rodová

Lokalita Č. Budějovice

Cena: 1,- KčRegistrovaný uživatel

Přezdívka: niga

Telefon: +420 606 755 510

Lokalita: Č. Budějovice


Všechny inzeráty uživatele niga

Sdílet na Facebooku

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 3 + 6 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 5210)
© 2005 - 2020 i-Bazar.cz | 0.02