celkem inzerátů: 27 995  |  inzerce za 24 hodin: 762

Vyhledávání:Nabízíme k prodeji bývalou školu na Bítově

číslo inzerátu: 3169044
inzerát vložen: 21.1. 2021 14:37
K prodeji nabízíme objekt bývalé školy a školky v Bítově. Jde o rozlehlou budovu z několika přístavbami, které lze od hlavní budovy jednoduše oddělit. Centrální budova je obdélníkového tvaru a má dvě nadzemní a jedno podzemní podlaží. Budova je v dobrém stavebně technickém stavu a je průběžně udržovaná. Výhodná poloha v centru obce nabízí využití pro ubytovací služby ( hotel, penzion, dům pro seniory a podobně). Velké místnosti a vysoké stropy jsou vhodné i pro lehkou výrobu, např. montážní nebo šicí dílny, výroba obuvi atd. Vedlejší přístavbou je bývalá tělocvična, která po dohodě nemusí být součástí prodeje, stejně jako rodinný domek, ( bývalé ordinace) propojený s hlavní budovou spojovací chodbičkou, také se nemusí kupovat všechny pozemky. Od toho se bude odvíjet výsledná cena, proto uvádíme cenu dohodou. Celková výměra pozemku je 4200 m2. PENB - G. S financováním vám rádi pomůžeme !

Lokalita Znojmo

Cena: NevyplněnoRegistrovaný uživatel

Přezdívka: Reality Plachý

Telefon: +420 774 919 434

Lokalita: Znojmo


Všechny inzeráty uživatele Reality Plachý

Sdílet na Facebooku

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 8 + 4 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 3477)
© 2005 - 2021 i-Bazar.cz | 0.01