celkem inzerátů: 22 339  |  inzerce za 24 hodin: 669

Vyhledávání:sluchatka FiiO FH1 Černá

číslo inzerátu: 3213703
inzerát vložen: 19.8. 2021 15:06
FiiO FH1 Černá
Odnímatelné sluchátka do uší, které nabízejí stylový hybridní design, ve kterém 10mm titanový diafragmový měnič produkuje hluboké basy, zatímco vyvážený armaturní měnič Knowles 33518 poskytuje vyjímečně čisté středy a výšky. Tyto dva měniče pracují v perfektní harmonii, aby umožnily uživateli skutečně se ponořit do velmi detailního hudebního zážitku. Pro dosažení co nejvyšší kvality zvuku je vyvážená armaturová jednotka Knowles umístěna uvnitř zvukovodu, čímž se minimalizuje vzdálenost od ucha. Zvukovod je vyroben z mosazi, která má vyšší hustotu než hliník, čímž poskytuje stabilnější základnu s menším množstvím nežádoucích rezonancí. Sluchátka využívají i pečlivě navržen crossover systém, takže hybridní design dokáže reprodukovat jakoukoliv frekvenci v rozmezí od 20 Hz do 40 kHz s maximální přesností (sluchátka jsou certifikovány společností Japan Audio Society jako "Hi-Res Audio"). Design sluchátek s upevněním přes ucho je nejen ergonomický, ale také pohodlný. Jejich plášť je speciálně ošetřen nano vrstvou, aby byl odolný vůči poškrábání, stejně jako UV-ošetřeným materiálem vhodným pro kontakt s pokožkou. Vyměnitelný kabel sluchátek využívá standardní konektor MMCX, přičemž součástí balení je i vyvážený kabel s 2,5mm konektorem a jednostranný kabel s 3,5mm konektorem. K dispozici jsou také dva různé druhy špiček do uší - jedna sada je optimalizována pro basy, zatímco druhá je určena pro vyváženější prezentaci. Každý typ špiček je dodáván ve třech velikostech. Součástí balení je i vodotěsné pouzdro na přenášení. Frekvenční odezva: 20 Hz - 40 kHz. Impedance: 26 ohmů. Citlivost: 106 dB/mW. Maximální vstup: 100mW. Hmotnost každého sluchátka: 3,65 g. Barevné provedení Gunmetal Grey.

Lokalita Praha

Cena: 1 100,- KčRegistrovaný uživatel

Přezdívka: ID-383930

Telefon: +420 736 502 361

Lokalita: Praha


Všechny inzeráty uživatele ID-383930

Sdílet na Facebooku

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 2 + 3 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 7968)
© 2005 - 2022 i-Bazar.cz | 0.01