celkem inzerátů: 17 177  |  inzerce za 24 hodin: 642

Vyhledávání:Balistický ocelový plát do neprůstřelné vesty

číslo inzerátu: 3215980
inzerát vložen: 6.10. 2021 20:19
Balistický ocelový plát nový pošlu na dobírku
funkční imitaci neprůstřelných plátů, které se používají jako výplň vest a nosičů plátů.
není třeba dlouho představovat neprůstřelné vesty, které již několikrát zachránily životy lidí, kteří se jednoduše ocitli v nějaké přestřelce. nicméně je také prokázáno, že někteří prodělali trauma efekt. v podstatě se jedná o průhyb ochranné vesty v místě dopadu střely. je zajímavé, že s balistickými ocelovými pláty k takovému efektu nedochází, čímž se poté jedinec může cítit v daleko větším bezpečí. v podstatě se jedná o funkční imitaci neprůstřelných vložek, které jsou součástí vest a nosičů plátů. jsou dobře testovány na různých zbraních a dokonce jsou ideální ochranou i při útoku nožem.

nechybí nástřik proti střepinám
balistické ocelové pláty jsou anatomicky tvarované, svařitelné a s vysokou odolností vůči otěru. jsou ideální pro místa, kde je vyžadována vysoká odolnost vůči opotřebení. primární cíl je zastavit střely z ručních zbraní, které ovšem mají vysokou energii při dopadu. jejich kvalita odpovídá i tomu, že minimalizují další účinek na tělo. za kvalitou stojí materiál hardox 500, který je ze švédské certifikované oceli. a nechybí ani skvělý protiskluzový nástřik, který je rovněž výhodný i proti střepinám. dalším plusem je cenová dostupnost.

jedná se o funkční imitaci neprůstřelných plátů, které se používají jako výplň vest a nosičů plátů. jejich odolnost je testována a máme fotodokumentaci výsledku, který je velmi uspokojivý. vesta odpovídá spolehlivě standardu ochrany level iiia.

anatomicky tvarované ocelové pláty z balistické oceli hardox 500 včetně protistřepinového nástřiku. typ sapi

šíře 5mm
váha m 3,0kg
váha l 3,4kg
hardox® 500

svařitelná a ohybatelná ocel s vysokou odolností vůči otěru. vhodné pro úkoly vyžadující vysokou odolnost vůči opotřebení.
hardox® 500 prodlužuje životnost a zvyšuje užitečné zatížení. současně tento materiál charakterizuje dobrá houževnatost a příznivé možnosti zpracování.

Lokalita Kolín

Cena: 1 990,- Kč

Registrovaný uživatel

Přezdívka: ID-580347

Telefon: +420 704 543 161

Lokalita: Kolín


Všechny inzeráty uživatele ID-580347

Sdílet na Facebooku

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 8 + 2 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 6185)
© 2005 - 2022 i-Bazar.cz | 0.01