celkem inzerátů: 24 089  |  inzerce za 24 hodin: 152

Vyhledávání:Základy sociologie a politologie - Danics, Dubský, Kamín

číslo inzerátu: 3216388
inzerát vložen: 20.10. 2021 22:27
Nabízím knihu "Základy sociologie a politologie" od Doc. Dr. Štefana Danicse, PhD., Mgr. Josefa Dubského, Mgr. Tomáše Kamína a Mgr. Lukáše Urbana. Publikace je určena zejména vysokoškolským studentům, ale také odborné a laické veřejnosti. Její zvláštnost spočívá ve zvoleném přístupu k interpretaci vybraných sociologických a politologických problému. Autoři totiž zastávají názor, že porozumění jednotlivým politickým procesům předpokládá zkoumat je v širším společenském rámci neboli vztáhnout je k sociálním kontextům. Vztah mezi politologií a sociologií tak nese pečeť celkové rekonstrukce a integrace, neboť v podmínkách globální společnosti a při analýze sociálních, politických a bezpečnostních problému 21. století je nelze dále oddělovat.
Obsah knih: viz foto. Kniha je zachovalá, brožovaná, podtrhaná s poznámkami ke zkoušce, Policejní akademie ČR, Praha, 2006, 1. vydání. 159 stran. Ústí n/Lab. Cena: 129 Kč.

Lokalita Ústí n/L

Cena: 129,- KčRegistrovaný uživatel

Přezdívka: Beky

Telefon: +420 720 966 639

Lokalita: Ústí n/L


Všechny inzeráty uživatele Beky

Sdílet na Facebooku

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 2 + 9 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 6929)
© 2005 - 2021 i-Bazar.cz | 0.01