celkem inzerátů: 19 218  |  inzerce za 24 hodin: 597

Vyhledávání:celohliníkový skořepinový střešní autostan

číslo inzerátu: 3224930
inzerát vložen: 13.5. 2022 22:11
Dobrý den,
Nabízím nikdy nepoužitý hliníkový střešní autostan Tenterax Peak. Hliníková konstrukce stanu je vůči jakémukoliv plastovému či laminátovému stanu výrazně odolnější a pevnější při zachování nízké hmotnosti. Stan má na střeše podélné lyžiny pro montáž nosiče za účelem uchycení velké předsíňky, solárního panelu či jiného vybavení. Nabízený stan (narozdíl od jiných hliníkových stanů) je v provedení se vzpěrami zakrytými ve skořepině a tudíž nehrozí jejich poškození při jízdě či skladování). Rozměry stanu jsou cca 130x210 cm. Vnitřní výška v rozloženém stavu je cca 150 cm. Ve složeném stavu jse stan velmi kompaktní díky jeho malé výšce cca 17 cm (nepřekáží při skladování, nízký odpor vzduchu při jízdě, umožňuje vjezd i do prostor s omezenou výskou průjezdního profilu). Velmi snadno se rozbaluje i sbaluje (při sbalování netvoří faldy stanoviny vně stanu tak jako jiné stany a stan zvládne lehce sbalit jedna osoba). Svým uspořádáním stan nabízí velký prostor pro dvě osoby. Stan má 3 vchody nad zadním je předsíňka, VšVšechny vchody jsou osazeny moskitiérou. Způsob upěvnění k příčníkům je universální (tj. bez úprav je možné stan namontovat na všechny běžné příčníky), Vzhledem k tomu, že stan nebyl nikdy použit je naprosto bez poškození (skořepina bez prasklin či promáčklin, látka čistá, nezatuchlá bez trhlin a rozpárání, moskitiery taky bez poškození). Stan byl vyndán z originálního balení jen za účelem kontroly po nákupu a nyní nafocení. Fotky stanu rád pošlu e-mailem.
Cena 60 000 Kč.

Vzhledem k povaze zboží pouze osobní předání v Plzni.
Kontakt prosím raději po e-mailu (ne vždy jsem dostupný na telefonu), případně volat raději ráno či večer.

Lokalita Nevyplněno

Cena: 60 000,- KčRegistrovaný uživatel

Přezdívka: ID-347331

Telefon: Nevyplněno

Lokalita: Nevyplněno


Všechny inzeráty uživatele ID-347331

Sdílet na Facebooku

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 8 + 1 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 1527)
© 2005 - 2022 i-Bazar.cz | 0.01