celkem inzerátů: 12 511  |  inzerce za 24 hodin: 257

Vyhledávání:Hudba na svatbu, oslavu, večírek, zábavu, ples…

číslo inzerátu: 3226115
inzerát vložen: 19.7. 2022 10:38
Skupina dynamic vám nabízí hudební produkci na svatby, rodinné oslavy, společenské plesy, taneční zábavy, firemní večírky a další různé kulturní a společenské akce. náš repertoár zahrnuje široké spektrum českých i zahraničních skladeb, kterými vyhovíme přáním a požadavkům většiny posluchačů. jsme flexibilní a schopni zahrát již od malých privátních akcí až po velké reprezentační plesy. disponujeme kvalitní zvukovou aparaturou doplněnou světelnými efekty. působíme po celé české republice, převážně ale v regionu východních čech. 100% spolehlivost, zodpovědný přístup a radost z dobře odehrané akce, to vše je pro nás samozřejmostí.

Lokalita Nevyplněno

Cena: 1 500,- KčRegistrovaný uživatel

Přezdívka: ID-23521

Telefon: Nevyplněno

Lokalita: Nevyplněno


Všechny inzeráty uživatele ID-23521

Sdílet na Facebooku

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 3 + 8 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 7061)
© 2005 - 2023 i-Bazar.cz | 0.01