celkem inzerátů: 41 129  |  inzerce za 24 hodin: 1617

Vyhledávání:

  inzerce i-Bazar.cz » Dům, zahrada, bydlení » Stavební materiál » Podlahové krytiny » Originální mix historických dlaždic, unikátní design dlažba 

Originální mix historických dlaždic, unikátní design dlažba

Tento inzerát byl již vymazán, již nění aktuální. Podobné inzeráty naleznete v kategorii Podlahové krytiny.

Originální mix historických dlaždic, unikátní design dlažba

Číslo inzerátu: 2282533
inzerát vložen: 28.6. 2016 10:32
Luxusní dlažba - mix španělských historických dlaždic patchwork. tyto španělské historické dlaždice jsou cca 100 let staré. mam asi 25 modelů španělských historických dlaždic, ze kterych si můzete udělat mix(patchwork) dle vašeho přáni a ziskat tak velmi originální, unikátní, luxusní designovou dlažbu. vsechny tyto španělské historické dlaždice jsou ručne vyraběné tzn. , ze kazda dlaždice je originál. tyto nádherné ornamentální historicke dlaždice pochazi z různych koutů španělska a byly zrenovovany a vyčisteny s velkou péčí a opatrností. jedna se o nadhernou, originalni, unikátní, luxusni historickou designovou dlažbu, ktera je vhodná, jak k renovaci a restaurovani historických objektu a budov, ktere jsou pamatkove chraněné a vyžadují dobove a stylove originalni podlahy, tak i pro chalupu ci do modernich interieru, baru, restaurace, obchodu. je velmi moderni a stylove pouzivat historické ornamentální dlaždice a patchwork v modernim interieru. mixem techto nádherných historických ornamentálních dlaždic vám vznikne skutečně nádherna originalni designová dlažba. rozmer dlaždice: 20x20x2 cm nabizene mnozstvi: cca 25 ruznych modelu, ktere si muzete namixovat dle vaseho prani. cena: 1800 kc/m2 navstivte nase stranky s luxusni dlazbou, mame cca 25 modelu stare španělské dlažby v ruznem mnozstvi. líbí se vám tato originální designová dlažba, neváhejte a kontaktujte nás.

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 5879)
© 2005 - 2018 i-Bazar.cz | 0.05