celkem inzerátů: 31 006  |  inzerce za 24 hodin: 427

Vyhledávání:Magnetický zametač pro VZV

číslo inzerátu: 2756790
inzerát vložen: 21.5. 2020 12:05
Trvalý magnetický zametač pro vysokozdvižný vozík. Jednoduchá montáž ke všem typům vysokozdvižných vozíků.Odstraní z plochy kovové zbytky Kvalitní magnetický zametač, který je upevněn na zadní části vozíku Tento zametač je určen pro práci v železářském provozu, kde odstraní železné předměty a zbytky kovových částí Slouží k údržbě ploch, dílen, ramp a nakládacích prostor a tím předchází poškození pneumatik a ohrožení zaměstnanců Zametač je vyroben z kvalitních permanentních magnetů, obalených hliníkem Vlastnosti výrobku: Ochranná izolace, která slouží k ochraně před nárazem Extra silné magnety, které jsou namontovány na ocelovém rámu

Lokalita Ústí n/O.

Cena: dohodouRegistrovaný uživatel

Přezdívka: paletovevoziky

Telefon: +420 776 227 658

Lokalita: Ústí n/O.


Všechny inzeráty uživatele paletovevoziky

Sdílet na Facebooku

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 8 + 8 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 3099)
© 2005 - 2020 i-Bazar.cz | 0.01