celkem inzerátů: 41 082  |  inzerce za 24 hodin: 510

Vyhledávání:Akce Kuba - Tom White

číslo inzerátu: 2957519
inzerát vložen: 19.6. 2018 11:53
Nabízím knihu "Akce Kuba" od Toma White. Po sedmnácti měsících vězení na Kubě vypráví Tom White vzrušující příběh církve trpící za „třtinovou oponou“. Pro Američany jsou jednou z největších hrozeb kubánské řízené střely. Kubánské komunistické vedení má strach ze střel ještě jiného druhu. Tom White po sedm let vedl rozsáhlou „invazi“ evangelia na Kubu, aby tomuto utlačovanému národu v karibské oblasti přinesl Boží pokoj. Více jak 400 000 výtisků křesťanské literatury – neobvyklých střel lásky – bylo shozeno z letadla nebo vyhozeno z lodě. 27. května 1979 muselo letadlo s Tomem Whitem na palubě nouzově přistát na kubánské dálnici. Brutální zacházení tajné policie, měsíce na samotce, soudní fraška a odsouzení na 24 let... to vše byla škola utrpení ve věznici Combinado del Este, kde se autor také setkává s trpící kubánskou církví. Není to příběh o triumfu jednotlivce nad systémem. Je to dynamické očité svědectví o Boží vítězné lásce, věrné ochraně a trpělivém vedení v Castrově pekle. Kniha je jako nová, nakladatelství Stefanos, 1997, 1. vydání, 206 str. Ústí nad Labem. Cena: 39 Kč.

Lokalita Ústí n/L

Cena: 39,- KčRegistrovaný uživatel

Přezdívka: Beky

Telefon: +420 720 966 639

Lokalita: Ústí n/L


Všechny inzeráty uživatele Beky

Sdílet na Facebooku

Topovat inzerát (zatím netopováno)

Zvýraznit inzerát (zatím nezvýrazněno)

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 1 + 6 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 5209)
© 2005 - 2018 i-Bazar.cz | 0.06