celkem inzerátů: 32 254  |  inzerce za 24 hodin: 403

Vyhledávání:Vyměním DárkovýPass za poukázky Unišek,FlexiPas,Ticket Multi

číslo inzerátu: 2967960
inzerát vložen: 23.8. 2019 15:36
Vyměním poukázky dárkový pass od sodexo (nabízím) za poukázky typu flexi pass nebo nebo fokus pass nebo holiday pass nebo unišek+ nebo šek dovolená, cadhoc, ticket multi nebo ticket holiday (poptávám) + požaduji 10% těchto poukázek navíc.

tzn. každých 1.000 kč v poukázkách dárkovýpass tak vyměním za vašich 1.100 kč ve flexipassech, ticketech multi, unišeku a nebo v dalších výše uvedených poukázkách.

poukázky dárkovýpass (dárkový pass) mají široké uplatnění, můžete je využít na nákupy v obchodech jako jsou např. tesco (platí i na čerpací stanici), billa, electroworld, orsay, hervis, infinit ­ wellnes a fitness, fischer, c&a, orsay, h&m, kuchyně oresi, sephora, obi, mountfield, fokus optik, aqualand moravia, a mnohé další. seznam všech provozoven a obchodů, kde lze uplatnit poukázky najdete na mujpass.cz.

nabídněte vaše poukázky na výměnu, děkuji předem za vaši nabídku. děkuji.

Lokalita Celá ČR

Cena: NevyplněnoRegistrovaný uživatel

Přezdívka: ID-523738

Telefon: Nevyplněno

Lokalita: Celá ČR


Všechny inzeráty uživatele ID-523738

Sdílet na Facebooku

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 3 + 1 :

Váš e-mail:

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 7880)
© 2005 - 2019 i-Bazar.cz | 0.01