celkem inzerátů: 28 196  |  inzerce za 24 hodin: 772

Vyhledávání:Hledám přítelkyni, možná ženu pro další život

číslo inzerátu: 3188760
inzerát vložen: 8.8. 2020 16:28
Hledám přítelkyni mezi 45..55 lety.Nejlépe bezdětnou nebo s dospělými už samostanými dětmi.Zpočátku k dopisování dál se uvidí.
Neuznávám obecné inzertní pokrytectví že na vzhledu nezáleží.Naděje je malá ale přesto doufám že najdu co jsem po celoživotním manželství nedávno ztratil.Hodnou,sympatickou,submisívní,pracovitou a skromnou ženu a kamarádku nejlépe se vztahem k domu a zahrádce.Nehledám flirt,sex na jednun noc a jistě se nestanu pouhým sponsorem případných společných výletů.Je mi 60 let ale prý na to nevypadám.Nejsem milionář ale mám všechno co je třeba pro skromný a klidný život na vesnici.Jediné co mi opravdu chybí je někdo na koho bych se mohl těšit a sdílet s ním zlé i dobré.Pokud vybočuješ z mých požadavků prosím nepiš,je to ztráta času pro oba.Díky.

Lokalita Zlínský

Cena: Nevyplněno

Neregistrovaný uživatel

Telefon: Nevyplněno

Lokalita: ZlínskýSdílet na Facebooku

Smazat inzerát

Upravit inzerát

Vytisknout

Nahlásit SPAM/podvodný inzerát

Pokud se domníváte, že tento inzerát je SPAM, podvod, případně porušuje podmínky inzerce, klikněte na tlačítko nahlásit. Toto hlášení bude ověřeno administrátorem a inzerát případně vymazán.


poslat E-mail

Vaše odpověď:

Ochrana proti spamu: napište kolik je 6 + 1 :

Váš e-mail:

Podobné inzeráty

Inzerát: Hledam ženu

Inzerát: Nabízím sex. služby ženám. praha

Inzerát: flirtování

Inzerát: hledám

Inzerát: hledám

Úvodní strana | Přidat inzerát | Podmínky inzerce | Kontakt | Nápověda
Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu i-Bazar.cz bez písemného souhlasu i-Bazar.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. (ID 7243)
© 2005 - 2021 i-Bazar.cz | 0.02